Relaxační masáž lávovými kameny

  • Aktuality
  • Relaxační masáž lávovými kameny

Nabízíme vám jeden z nejpříjemnějších způsobů masáže, úžasná relaxace a cesta k uvolnění svalstva celého organizmu.  Jde o specifický typ masáže horkými lávovými kameny. Tato unikátní masáž nadchne i ty nejnáročnější z vás. 

Masáž lávovými kameny prokrvuje a zrychluje látkovou výměnu, odplavuje nahromaděné odpadní látky z těla lymfatickým systémem. Po masáži budete uvolnění, zregenerování a zklidnění. Působí do hloubky na jednotlivé bolestivé body, svalová ztuhnutí a spasmy.

Máte zájem? Chcete se objednat nebo se na cokoli zeptat?​

Kontaktujte nás!

LKC Bruntál

MUDr. Lenka Klechová

Nádražní 27,  Bruntál

Žižkova 7, Krnov

Vyplněním požadovaných údajů a následným kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ souhlasíte se zpracováním vámi zadaných osobních údajů společností Laserové a kožní centrum, s.r.o. Zavazujeme se, že vámi zadané osobní údaje zpracováváme pouze pro účely zpětného kontaktování pomocí zadaného emailu nebo tel. čísla a to striktně dle normy GDPR. Nikdy je neposkytneme třetím stranám ani jinak nezneužijeme. Vámi poskytnuté osobní údaje nebudou nikde dlouhodobě evidovány nebo použity k marketingovým účelům. Pokud máte podezření na zneužití, neváhejte se na nás obrátit.