Dermorollerová mesoterapie

Mesoterapie je metoda usnadňující vpravování látek do kůže. Dermarollerová mesotherapie je invazivní mesotherapií, která se v estetické dermatologii používá k revitalizaci pokožky tváře, krku, dekoltu a hřbetu rukou.

Pro optimální výsledky je nezbytná celková kúra sestávající se z 3-6 sezení.

Při zákroku se provádí série velmi jemných, drobných povrchových vpichů dermarollerem. Jedná se o speciálně vyrobený váleček s množstvím drobných jehliček na povrchu. Ty jsou od sebe vzdáleny asi 1 mm. Válečkem se projíždí po kůži a vznikají vpichy hloubky 0,8-1,2 mm. Těmito vpichy se následně do povrchových vrstev kůže aplikují gely s kyselinou hyaluronovou event, „koktejly“ s vitamíny, polysacharidy a aminokyselinami. Všechny tyto látky přirozeně podporují tvorbu kolagenu, elastenu a nových buněk. To má za následek obnovu hydratace, tónu a elasticity, mizí drobné vrásky, pleť je hutnější. Před provedením dermarollerové mesotherapie se ke zmírnění citlivosti kůže aplikuje lokální anestetikum.

Tímto způsobem lze ošetřovat i zhrubělé výstouplé  jizvy.  

Ceník

Cena dle ošetřené plochy.

Obličej1.000-2.500 Kč
Krk1.500-2.000 Kč
Hrudník2.500-3.500 Kč
Hřbety rukou1.700-2.500 Kč
jizvy200-1.000 Kč

Máte zájem? Chcete se objednat nebo se na cokoli zeptat?​

Kontaktujte nás!

LKC Bruntál

MUDr. Lenka Klechová

Nádražní 27,  Bruntál

Žižkova 7, Krnov

Vyplněním požadovaných údajů a následným kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ souhlasíte se zpracováním vámi zadaných osobních údajů společností Laserové a kožní centrum, s.r.o. Zavazujeme se, že vámi zadané osobní údaje zpracováváme pouze pro účely zpětného kontaktování pomocí zadaného emailu nebo tel. čísla a to striktně dle normy GDPR. Nikdy je neposkytneme třetím stranám ani jinak nezneužijeme. Vámi poskytnuté osobní údaje nebudou nikde dlouhodobě evidovány nebo použity k marketingovým účelům. Pokud máte podezření na zneužití, neváhejte se na nás obrátit.