Mezo nitě

Co je to lifting metodou Mezo nití?

Nová liftingová metoda založena na inplantaci několika mini-vláken vytváří siť. která funguje jako podpora pro tkáň. To poskytuje okamžitý liftingový efekt za současné podpory kolagenu. Stimuluje omlazení pleti, přináší vitalitu, pružnost a světlejší tón pleti. Zlepšuje vzhled drobných vrásek, nosoretních rýh a kůže bez pružnosti. Tato metoda vyžaduje pouze lokální anestetikum, není třeba hospitalizace. Nevyžaduje období rekonvalescence, pacient se zařadí do běžného života ihned po zákroku, překážkou není ani aplikace make upu. Zákrok netrvá déle než 15 až 30min., bezpečně a prakticky bezbolestně.

Co lze očekávat?

  • zcela mini-invazní, ale účinný zákrok
  • místo vpichu se hojí rychle a beze stopy
  • okamžitý a dlouhotrvající efekt, přetrvávající až dva roky

Mista aplikace Mezo nití

Drobné vrásky kolem rtů, pokleslé obočí, vrásky mezi obočím, kolem očí, nasolabiální záhyby a vrásky, dvojitá brada, hřbety rukou, nerovný povrch kůže včetně stavu po liposukci a jizev, po akné, asymetrie po provedení plastických operací, ochablá kůže se ztrátou elasticity, povislá kůže na břiše, hýždích, pažích a nohou, vrásky na krku, dekoltu  a  ochablou kůži v oblasti prsou  atd.

Efekt metody?

Kolagenová kostra, která vyplní vrásky, slouží jako opora pleti, zlepšuje krevní oběh a tím dochází k projasnění pleti, zlepšuje strukturu pokožky rtů, její elasticitu a tím i kontury tváře, vyhlazuje hluboké i povrchové vrásky.

Z čeho jsou Mezo nitě vyrobeny?

Vlákna jsou vyrobena z Polydioxanonu (PDO), který se používá v medicíně (zejména v kardiochirurgii) jako šicí materiál více jak 15 let. Jsou hypoalergenní a do 12 měsíců se zcela vstřebají.

Ceník

dle rozsahu zákroku5.000-15.000Kč

Máte zájem? Chcete se objednat nebo se na cokoli zeptat?​

Kontaktujte nás!

LKC Bruntál

MUDr. Lenka Klechová

Nádražní 27,  Bruntál

Žižkova 7, Krnov

Vyplněním požadovaných údajů a následným kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ souhlasíte se zpracováním vámi zadaných osobních údajů společností Laserové a kožní centrum, s.r.o. Zavazujeme se, že vámi zadané osobní údaje zpracováváme pouze pro účely zpětného kontaktování pomocí zadaného emailu nebo tel. čísla a to striktně dle normy GDPR. Nikdy je neposkytneme třetím stranám ani jinak nezneužijeme. Vámi poskytnuté osobní údaje nebudou nikde dlouhodobě evidovány nebo použity k marketingovým účelům. Pokud máte podezření na zneužití, neváhejte se na nás obrátit.

Vážení pacienti, od 17. 6. 2024 do 26. 6. 2024 bude ordinace z důvodu nepřítomnosti lékaře uzavřena. Budou probíhat plánované lymfodrenáže a kosmetické zákroky.