Psychologické poradenství a terapie

  • Ostatní
  • Psychologické poradenství a terapie

Pomoc terapeuta nejčastěji vyhledáváme, když se nacházíme v tíživé životní situaci, stojíme před velkým rozhodnutím, trápí nás myšlenky a pocity, které není snadné někomu sdělit. Jsou to životní situace, ve kterých nám není příliš dobře a rádi bychom tento stav změnili. 

​Na terapii se dá nahlížet jako na proces změny, ve které terapeut hraje roli průvodce. Kráčí Vám po boku a pomáhá najít cestu z Vašich potíží. Je to ozdravný proces, jehož cílem je nalézt v sobě schopnost svým problémům čelit. 

Jak to probíhá?

První sezení je zpravidla seznamovací a zaměřené na mapování toho, co Vás tíží, ale slouží také k tomu, abychom zjistili, jestli Vašim očekáváním a přáním mohu vyhovět. Jelikož je terapie důvěrný proces, je pro mě důležité, abyste se v mé přítomnosti cítili dobře. Z toho důvodu Vám nabízím po prvním sezení 24 hodin na to, abyste se rozhodli, zda-li se mnou budete chtít spolupracovat.

V případě navázání spolupráce si budeme domlouvat závazná sezení ve frekvenci, která Vám bude vyhovovat a bude v souladu s mou aktuální kapacitou.

Ceník a podmínky

Individuální poradenství a terapie         800,-/50min 


Platit můžete v hotovosti nebo převodem na účet. 

Termíny sezení  jsou závazné, bezplatně je můžete zrušit 24h před sezením. 

Při zrušení sezení méně než 24h před domluveným časem, je nutno uhradit 50% z ceny sezení (důvody ráda vysvětlím osobně). 

Ze sezení se můžete omlouvat emailem či sms.

Máte zájem? 

Kontaktujte nás!

Mgr. Aneta Klechová

Masarykova třída 31,  Olomouc

Vyplněním požadovaných údajů a následným kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ souhlasíte se zpracováním vámi zadaných osobních údajů společností Laserové a kožní centrum, s.r.o. Zavazujeme se, že vámi zadané osobní údaje zpracováváme pouze pro účely zpětného kontaktování pomocí zadaného emailu nebo tel. čísla a to striktně dle normy GDPR. Nikdy je neposkytneme třetím stranám ani jinak nezneužijeme. Vámi poskytnuté osobní údaje nebudou nikde dlouhodobě evidovány nebo použity k marketingovým účelům. Pokud máte podezření na zneužití, neváhejte se na nás obrátit.