EMSCULPT

CO JE TO EMSCULPT?

Současné neinvazivní terapie na tvarování těla se soustředí pouze na tuk a pokožku. Ale co v případě, že člověk nemá dostatečnou vrstvu podkožního tuku nebo chce zpevnit či vytvarovat břicho nebo hýždě? Přece jen, svaly tvoří až třetinu našeho těla.

EMSCULPT® je jediným zákrokem, který umožňuje ženám i mužům posilovat svaly a spalovat tuk. Zároveň je Emsculpt® jedinou neinvazivní možností liftingu hýždí.

JAK EMSCULPT FUNGUJE?

Emsculpt_web_video_3

Neinvazivní HIFEM® (vysokovýkonná fokusovaná elektromagnetická) technologie vyvolává supramaximální svalové kontrakce, které volní kontrakcí nejsou dosažitelné.

Svalová tkáň, vystavená supramaximálním kontrakcím, je nucena se těmto extrémním podmínkám přizpůsobit.

Reaguje tedy hlubokou přestavbou vnitřní struktury svalu a výsledkem je nárůst svalové hmoty a spalování tuku.

Nabízíme vám zaváděcí cenu

1 ošetření8.000Kč
4 ošetření30.000Kč

Ceník

1 ošetření9.000Kč
4 ošetření34.000Kč
Ošetření v kombinaci s Radiofrekvencí 20min.+1.000Kč

Je možné domluvit párové ošetření břicha.

Máte zájem? Chcete se objednat nebo se na cokoli zeptat?​

Kontaktujte nás!

LKC Bruntál

MUDr. Lenka Klechová

Nádražní 27,  Bruntál

Žižkova 7, Krnov

Vyplněním požadovaných údajů a následným kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ souhlasíte se zpracováním vámi zadaných osobních údajů společností Laserové a kožní centrum, s.r.o. Zavazujeme se, že vámi zadané osobní údaje zpracováváme pouze pro účely zpětného kontaktování pomocí zadaného emailu nebo tel. čísla a to striktně dle normy GDPR. Nikdy je neposkytneme třetím stranám ani jinak nezneužijeme. Vámi poskytnuté osobní údaje nebudou nikde dlouhodobě evidovány nebo použity k marketingovým účelům. Pokud máte podezření na zneužití, neváhejte se na nás obrátit.