Injekční Lipolýza

Injekční lipolýza je jedna z nejmodernějších neoperačních metod, která zbavuje tělo nadbytečného tuku a celulitidy. Je určena především pro partie, kde nepomáhá cvičení ani dieta (podbradek, krk, tváře, stehna, hýždě, dolní a horní část břicha, kolena, ramena, ruce a záda)

Pro optimální výsledky je nezbytná celková kúra sestávající se z 2-4 sezení v týdenních intervalech dle doporučení lékaře.

Při zákroku se provádí série velmi jemných, drobných vpichů tenkou jehlou přímo do nahromaděného tuku. Vpichy jsou od sebe vzdáleny 1 cm. Těmito vpichy se následně aplikuje přípravek na bázi fosfatidyleholinu (lecitin) – přírodní produkt získaný ze sojových bobů a vyráběný rovněž v těle. Tento enzym štěpí tuky na malé části, které jsou přirozenou cestou eliminovány z těla (Pacient je vymočí). Zákrok trvá asi 30 minut a ke zmírnění citlivosti kůže se aplikuje lokální anestetikum. Výsledkem je zlepšení celulitidy a odbourání tukových polštářků.

Cena se odvíjí od množství aplikované látky.

1 ampule1.200 Kč

Máte zájem? Chcete se objednat nebo se na cokoli zeptat?​

Kontaktujte nás!

LKC Bruntál

MUDr. Lenka Klechová

Nádražní 27,  Bruntál

Žižkova 7, Krnov

Vyplněním požadovaných údajů a následným kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ souhlasíte se zpracováním vámi zadaných osobních údajů společností Laserové a kožní centrum, s.r.o. Zavazujeme se, že vámi zadané osobní údaje zpracováváme pouze pro účely zpětného kontaktování pomocí zadaného emailu nebo tel. čísla a to striktně dle normy GDPR. Nikdy je neposkytneme třetím stranám ani jinak nezneužijeme. Vámi poskytnuté osobní údaje nebudou nikde dlouhodobě evidovány nebo použity k marketingovým účelům. Pokud máte podezření na zneužití, neváhejte se na nás obrátit.