Chemický Peeling

Zákrok spočívá v aplikaci koncentrovaných ovocných kyselin (AHA) na kůži. Aplikuje se po předchozím odstranění staré  kůže kyselinou glykolovou v různých koncentracích. Při prvním zákroku se aplikuje 30% AHA a v případě snášenlivosti se při druhém a dalším zákroku aplikuje 70% AHA. Ta působí na kůži 10-15 minut. Celé ošetření trvá asi 30 minut a je ukončeno ošetřením kůže regeneračním krémem. Po ošetření může být kůže přecitlivělá, mírně oteklá, zarudlá. Zarudnutí mizí do 3 dnů. Následně se objevuje jemné olupování v drobných šupinách a dochází k vyhlazování pokožky.

Pro dosažení optimálního výsledku se doporučuje 4-6 aplikací. Efekt je dočasný, na 6-8 měsíců.

Výsledkem je regenerace pokožky, která se projeví celkovým zlepšením vzhledu pleti. Pleť je hydratovaná, vyhlazená a vypnutá. Stimiluje se tvorba nových buněk, zlepšuje se mikrocirkulace. Dochází ke změnšení pórů, zjemnění drobých jizviček, odstranění nerovností nebo zhrubělé kůže, sjednocení nepravidelných pigmentací. Po zákroku a během celé doby používání krémů s AHA je zákaz pobytu na slunci a v soláriu.

PQAge-chemický peeling nové generace

Průlomová novinka.

Chemický peeling NeoStrata ProSystem Retinol Peel

Dermaceutic laboratoire

Renophase povrchový chemický peeling

Povrchový chemický peeling – Letní peeling.

Máte zájem? Chcete se objednat nebo se na cokoli zeptat?​

Kontaktujte nás!

LKC Bruntál

MUDr. Lenka Klechová

Nádražní 27,  Bruntál

Žižkova 7, Krnov

Vyplněním požadovaných údajů a následným kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ souhlasíte se zpracováním vámi zadaných osobních údajů společností Laserové a kožní centrum, s.r.o. Zavazujeme se, že vámi zadané osobní údaje zpracováváme pouze pro účely zpětného kontaktování pomocí zadaného emailu nebo tel. čísla a to striktně dle normy GDPR. Nikdy je neposkytneme třetím stranám ani jinak nezneužijeme. Vámi poskytnuté osobní údaje nebudou nikde dlouhodobě evidovány nebo použity k marketingovým účelům. Pokud máte podezření na zneužití, neváhejte se na nás obrátit.

Vážení pacienti, od 17. 6. 2024 do 26. 6. 2024 bude ordinace z důvodu nepřítomnosti lékaře uzavřena. Budou probíhat plánované lymfodrenáže a kosmetické zákroky.