Chemický peeling NeoStrata ProSystem Retinol Peel

Tento pokročilý peeling obsahuje Retinol Boosting Complex pro exfoliaci (sloupnutí povrchové vrstvy odumřelých kožních buněk) a zlepšení vzhledu jemných linek a vrásek. Pomáhá pokožce náchylné k akné a zlepšuje povadlost pokožky a současně podporuje jasný, vyrovnaný a čistý celkový vzhled pokožky.

NeoStrata Pro System Retinol Peel je povrchový peeling, vhodný pro většinu typů pokožky.

Složení obsahující retinol, aminofil a neocitriát snižuje výraznost jemných linek, vrásek, povadlost pokožky, skvrnitou pigmentaci a velikost pórů a zvýrazňuje jasnost a zářivost.

Je vhodný pro mírně až střední nedokonalosti pokožky.

Může být použit na pokožku se sklonem k poškození na tváři. Mohou se použít i na jiné části těla, jako např, hrudník, záda, ramena, dekolt, krk, ruce a nohy. (Použití na víčka je vyloučeno)

Několik dní po aplikaci retinolového peelingu bývá pokožka vysušená. V rámci tohoto přirozeného procesu se začne svrchní vrstva kůže postupně olupovat, aby se po několika týdnech mohlo projevit viditelné zlepšení jejího stavu v podobě nové zdravější a jemnější pleti s minimem vrásek a pigmentových skvrn.

Po peelingu je vhodné vyhýbat se slunečnímu záření a na pokožku preventivně aplikovat přípravky s vysokým UV faktorem.

Použití peelingu se nedoporučuje během těhotenství a kojení.

Ceník

1 aplikace840-1.200Kč

Máte zájem? Chcete se objednat nebo se na cokoli zeptat?​

Kontaktujte nás!

LKC Bruntál

MUDr. Lenka Klechová

Nádražní 27,  Bruntál

Žižkova 7, Krnov

Vyplněním požadovaných údajů a následným kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ souhlasíte se zpracováním vámi zadaných osobních údajů společností Laserové a kožní centrum, s.r.o. Zavazujeme se, že vámi zadané osobní údaje zpracováváme pouze pro účely zpětného kontaktování pomocí zadaného emailu nebo tel. čísla a to striktně dle normy GDPR. Nikdy je neposkytneme třetím stranám ani jinak nezneužijeme. Vámi poskytnuté osobní údaje nebudou nikde dlouhodobě evidovány nebo použity k marketingovým účelům. Pokud máte podezření na zneužití, neváhejte se na nás obrátit.