Relaxační masáž plosek nohou se stimulací reflexních bodů

  • Lymfologie
  • Relaxační masáž plosek nohou se stimulací reflexních bodů

Nabízíme Vám masáž plosek nohou  příjemnou a uvolňující masáž. Je to účinná a šetrná technika, která aktivuje samoléčebné procesy uvnitř organismu a napomáhá tak obnovení tělesné a duševní rovnováhy. Společně s touto masáží Vám nastimulujeme reflexní body, které slouží k:

  • uvolnění svalstva celého těla
  • ​podporují regenerační procesy v těle
  • ​regulují a pomáhají utlumeným či přitíženým orgánům
  • ​​mimořádně přispívájí k celkovému psychickému uvolnění

Vzhledem k tomu, že na chodidlech  spočívá váha celého našeho těla, dalo by se říci, že nás nesou napříč životem. Pomocí masáže a stlačování chodidla dochází k uvolnění od bolesti, rozproudění toku energie v těle, a celkově k navození pocitu pohody a harmonie.

Co je to reflexní terapie ?

  • Reflexní terapie je jedna z nejstarších přírodních léčebných metod vůbec. Její stáří se stejně jako u akupunktury uvažuje kolem 5 tisíc let. Krátce z historiereflexní terapie. Tato metoda vychází ze známé skutečnosti, že na všech zakončeních těla jsou zároveň nervová zakončení. Znamená to tedy, že na chodidlech jsou reflexní plošky všech orgánů lidského těla.
  • Tyto reflexní plošky okamžitě reagují zvýšenou citlivostí na sebemenší poruchu funkce daného orgánu. Tato vlastnost je neocenitelná především v oblasti prevence, protože jsme tak schopni diagnostikovat jakoukoliv poruchu ještě dříve, než se objeví ve fyzické rovině, to znamená než si vůbec nějaký problém připustíme.
  • Na lidském těle existují i jiné reflexní displeje (jako např. ruce, oči, uši, klíční kost, předloktí), ale právě chodidla nám poskytují maximální účinek těchto reflexních propojení.

Cena

Relaxační masáž plosek+reflexní body30min.400Kč
Reflexologie plosek nohou+rašelinový zábal30min.450Kč

Máte zájem? Chcete se objednat nebo se na cokoli zeptat?​

Kontaktujte nás!

LKC Bruntál

MUDr. Lenka Klechová

Nádražní 27,  Bruntál

Žižkova 7, Krnov

Vyplněním požadovaných údajů a následným kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ souhlasíte se zpracováním vámi zadaných osobních údajů společností Laserové a kožní centrum, s.r.o. Zavazujeme se, že vámi zadané osobní údaje zpracováváme pouze pro účely zpětného kontaktování pomocí zadaného emailu nebo tel. čísla a to striktně dle normy GDPR. Nikdy je neposkytneme třetím stranám ani jinak nezneužijeme. Vámi poskytnuté osobní údaje nebudou nikde dlouhodobě evidovány nebo použity k marketingovým účelům. Pokud máte podezření na zneužití, neváhejte se na nás obrátit.