Výplně kyselinou hyaluronovou

Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní- plní funkci hydratace pokožky a zvyšuje tonus pleti. Při stárnutí se množství kys. hyarunové v kůži snižuje, objevují první vrásky , nosoretní rýhy se prohlubují a obličej získává postupně unavený vzhled.Tento pokles kyseliny hyaluronové lze odstranit aplikací gelu, který má v sobě různě vysoké procento kyseliny hyaluronové.Takto vytvořený objem okamžitě napne pokožku a vyplní rýhy. Při vstříknutí do oblasti, kde pokožka je pokleslá, dochází k okamžitému vypínacímu- liftingovému efektu .Získáný vzhled je maximálně přirozený.

Náročný technologický postup při výrobě těchto preparátů zajišťuje extrémně čistou formu a ta je pak velmi dobře snášená a její vysoká tolerance a perfektní integrace umožňuje široké použití .Výrobek je 100% neživočišného původu. Výplně se aplikují pod vrásku velice tenkou jehlou. Tato aplikace může být bolestivá proto se před zákrokem používá lokální anestezie znecitlivujícím krém.

Efekt výplně je patrný ihned po aplikaci. Někdy bývají v místě aplikace patrné stopy po vpichu jehly a začervenání, které do několika dnu zmizí. Tato místa je možno zahladit make – upem. Ten lze použít den po ošetrení. Rty bývají po aplikaci výplně více či méně oteklé, otok mizí do 2-5 dnu.
Efekt přetrvává obvykle déle než 9 měsíce, ale skutečná délka účinku je u každého pacienta individuální. Po opakovaných aplikacích se účinek prodlužuje.

Používané preparáty: Pluryal, Restylane, Prinsess, Stylage, Revofil, Hyaline, Teosyal

ZÁKROK SE PROVÁDÍ BĚHEM CELÉHO ROKU

Máte zájem? Chcete se objednat nebo se na cokoli zeptat?​

Kontaktujte nás!

LKC Bruntál

MUDr. Lenka Klechová

Nádražní 27,  Bruntál

Žižkova 7, Krnov

Vyplněním požadovaných údajů a následným kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ souhlasíte se zpracováním vámi zadaných osobních údajů společností Laserové a kožní centrum, s.r.o. Zavazujeme se, že vámi zadané osobní údaje zpracováváme pouze pro účely zpětného kontaktování pomocí zadaného emailu nebo tel. čísla a to striktně dle normy GDPR. Nikdy je neposkytneme třetím stranám ani jinak nezneužijeme. Vámi poskytnuté osobní údaje nebudou nikde dlouhodobě evidovány nebo použity k marketingovým účelům. Pokud máte podezření na zneužití, neváhejte se na nás obrátit.