INFINI – ošetření jehličkovou radiofrekvencí

  • Aktuality
  • INFINI – ošetření jehličkovou radiofrekvencí

Jde o radiofrekvenční frakční systém, který pomocí mikro jehliček vyvolává kožní koagulaci, stimuluje kolagen a elasticitu tkáně, aniž by poškodil pokožku. Kůže je bezpečně zasažena sadou 49 jehel do hloubky půl až 5mm a tím hloubkově stimulována.

Indikace k výkonu

Zjemnění a redukce vrásek.

Stažení pórů, redukce jizev po akné.

Zpevnění ochablé a povislé kůže.

Celkové vyhlazení a vypnutí pokožky.

Redukce strií a jizev kdekoliv na těle.

Radiofrekvenční ošeření lze kombinovat s ošetřením LED, se séry s kyselinou hyaluronovou, s mezoterapii a výplní.

Efekt jehličkové radiofrekvence

Účinky radiofrekvence bývají velmi příznivé a brzy viditelné.

Jizvy 1-3 aplikace v intervalu jedna aplikace za měsíc. Drobné dermatologické problémy, jako jsou jemné vrásky čí rozšířené póry 1-2 aplikace. Pro léčbu hlubokých vrásek a ochablé pleti 3 aplikace.

Efekt zákroku trvá minimálně 12 měsíců. Pro udržení pevnosti pokožky se doporučuje jednou ročně provést tzv. udržovací aplikaci.

Ceník

Obličej4.500Kč
Krk3.500Kč
obličej + krk7.000Kč

Máte zájem? Chcete se objednat nebo se na cokoli zeptat?​

Kontaktujte nás!

LKC Bruntál

MUDr. Lenka Klechová

Nádražní 27,  Bruntál

Žižkova 7, Krnov

Vyplněním požadovaných údajů a následným kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ souhlasíte se zpracováním vámi zadaných osobních údajů společností Laserové a kožní centrum, s.r.o. Zavazujeme se, že vámi zadané osobní údaje zpracováváme pouze pro účely zpětného kontaktování pomocí zadaného emailu nebo tel. čísla a to striktně dle normy GDPR. Nikdy je neposkytneme třetím stranám ani jinak nezneužijeme. Vámi poskytnuté osobní údaje nebudou nikde dlouhodobě evidovány nebo použity k marketingovým účelům. Pokud máte podezření na zneužití, neváhejte se na nás obrátit.