Centrum péče o nohy – Pedikúra

Proč pečovat o svá chodidla?

Naše dolní končetiny neustále sužuje pot, vlhké teplo, nevhodná obuv, neprodyšné ponožky alkalická mýdla, dlouhé stání nebo naopak neustálé sezení. Průměrné nohy jsou asi 16 hodin denně uvězněné v botách, kde je asi 41°C .Výsledkem je pak zrohovatělá kůže, nepříjemný odér, plísně, křečové žíly, pocit jakoby ztuhlých chodidel i prstů, bolest a únava. Péče o svá chodidla je nutností.

Pedikérská péče o nohy má význam zdravotnické prevence. Správně prováděná pedikúra může odstranit vady, které by při zanedbání vedly k trvalým obtížím nebo deformaci nohy. U starších lidí velmi často způsobují obtíže otlaky.

Různé deformity a onemocnění nehtů, meziprstové otlaky a kuří oka nelze často úplně odstranit a zbývá zde odborná pravidelná péče, která zabraňuje zhoršení těchto obtížných změn a zamezuje větším bolestem.

Mokrá pedikúra

Mokrá pedikúra je metoda používaná již desítky let.

Suchá pedikúra

 Při suché pedikúře nedochází k manipulaci se skalpelem a je tudíž bezpečnější.

Ošetření nehtů – zarůstající nehet šponování a dlahování

Zarůstající nehty jsou bolavý a dlouhodobý problém.

Dekorativní ošetření nehtu – GEL – LAK

Novinka v péči o nechty.

Ošetření otlaků

Otlaky, kuří oka

KLENZ Desi Deo Uno-revoluční dezinfikátor

Stop plísním, bakteriím a nepříjemnému zápachu z bot.

Abraze nehtových plotének

Jako jedno z mála pracovišť provádíme abrazi nechtových plotének postižených onychomykozou.

Máte zájem? Chcete se objednat nebo se na cokoli zeptat?​

Kontaktujte nás!

LKC Bruntál

MUDr. Lenka Klechová

Nádražní 27,  Bruntál

Žižkova 7, Krnov

Vyplněním požadovaných údajů a následným kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ souhlasíte se zpracováním vámi zadaných osobních údajů společností Laserové a kožní centrum, s.r.o. Zavazujeme se, že vámi zadané osobní údaje zpracováváme pouze pro účely zpětného kontaktování pomocí zadaného emailu nebo tel. čísla a to striktně dle normy GDPR. Nikdy je neposkytneme třetím stranám ani jinak nezneužijeme. Vámi poskytnuté osobní údaje nebudou nikde dlouhodobě evidovány nebo použity k marketingovým účelům. Pokud máte podezření na zneužití, neváhejte se na nás obrátit.

Vážení pacienti, od 17. 6. 2024 do 26. 6. 2024 bude ordinace z důvodu nepřítomnosti lékaře uzavřena. Budou probíhat plánované lymfodrenáže a kosmetické zákroky.