KLENZ Desi Deo Uno-revoluční dezinfikátor

Revoluční dezinfikátor KLENZ je přístroj s velkou účinností až 99,8%. a to díky působení nano částic stříbra a ozónu, tedy látek s antibakteriálními vlastnostmi, které zbavují věci od bakterií, plísní a také zápachu například z bot.
Jedná se o suchý proces bez působení tepla, který je zcela bezpečný pro lidský organismus. Po ukončení 8 minutového čistícího cyklu, se můžou věci okamžitě používat v plném rozsahu a navíc u nich nedochází k žádnému opotřebení
 

KLENZ- revoluční dezinfikátor doporučujeme používat pro klienty při každé pedikůře! Po ošetření si klient obuje čistou a vydezinfikovanou obuv bez zápachu!

Další možnosti použití: kromě bot, na veškeré kožené zboží, ponožky, textilní výrobky, hodinky, hřebeny, dětské hračky atd.

Ceník

1 cyklus40Kč

Máte zájem? Chcete se objednat nebo se na cokoli zeptat?​

Kontaktujte nás!

LKC Bruntál

MUDr. Lenka Klechová

Nádražní 27,  Bruntál

Žižkova 7, Krnov

Vyplněním požadovaných údajů a následným kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ souhlasíte se zpracováním vámi zadaných osobních údajů společností Laserové a kožní centrum, s.r.o. Zavazujeme se, že vámi zadané osobní údaje zpracováváme pouze pro účely zpětného kontaktování pomocí zadaného emailu nebo tel. čísla a to striktně dle normy GDPR. Nikdy je neposkytneme třetím stranám ani jinak nezneužijeme. Vámi poskytnuté osobní údaje nebudou nikde dlouhodobě evidovány nebo použity k marketingovým účelům. Pokud máte podezření na zneužití, neváhejte se na nás obrátit.