MIRApeel fractional transbrasion systém

Co je MIRApeel ?

UNIQUE je komplexní systém dodávání transdermálního séra s využitím nového vakuově podporovaného mikro-jehlení pro dramatické zlepšení stárnutí a dalších stavů kůže. MIRApeel  a jeho výkonné LED dokončí každé ošetření.

Zařízení MIRApeel kombinuje technologii mikrokanálkového mikrojehličkování ( kolagen indukční terapi), infúzi kosmetických roztoků, a schopnost mechanicky manipulovat pokožku přes jemné vakuové sání. Tento přístroj je určen pro neinvazivní ošetření proti stárnutí, zlepšení stavu pokožky (tj. dehydratace, pigmentace, mastná pleť atd.) a omlazení.

Přístroj MIRApeel pracuje přes integraci těchto technologii:

  • MIRA-Mikro-infusní válečkování
  • Kosmetická infúze sér
  • Mechanické obrušování pod vakuem

Tyto technologie postytují kožní a podkožní zlepšení textury pleti. Mechanické úpravy rovněž vedou ke zvýšené lymfatické drenáži, zlepšení krevního oběhu, stejně jako k dlouhodobému omlazení pleti.

Ošetření se nedoporučuje:

  1. Osobám s hemoragickou nemocí, traumatem nebo osobou, která krvácí
  2. Osobám se zánětem kůže nebo otokem
  3. Osobám s abnormálním imunitním systémem.


 

Máte zájem? Chcete se objednat nebo se na cokoli zeptat?​

Kontaktujte nás!

LKC Bruntál

MUDr. Lenka Klechová

Nádražní 27,  Bruntál

Žižkova 7, Krnov

Vyplněním požadovaných údajů a následným kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ souhlasíte se zpracováním vámi zadaných osobních údajů společností Laserové a kožní centrum, s.r.o. Zavazujeme se, že vámi zadané osobní údaje zpracováváme pouze pro účely zpětného kontaktování pomocí zadaného emailu nebo tel. čísla a to striktně dle normy GDPR. Nikdy je neposkytneme třetím stranám ani jinak nezneužijeme. Vámi poskytnuté osobní údaje nebudou nikde dlouhodobě evidovány nebo použity k marketingovým účelům. Pokud máte podezření na zneužití, neváhejte se na nás obrátit.