ENDOLIFT – Nová miniinvazivní metoda omlazení a liftingu

  • Aktuality
  • ENDOLIFT – Nová miniinvazivní metoda omlazení a liftingu

Nechirurgické omlazení obličeje a ostatních partií těla

Trápí vás podbradek, unavené oční okolí či povislá kůže na břiše a rádi byste se vyhnuli náročným chirurgickým výkonům? Potom je pro vás Endolift tou správnou volbou. Jedná se o unikátní laserovou metodu ošetření kůže a podkoží, která díky moderním technologiím zajišťuje lifting s dlouhodobým efektem. Podíl elastických a kolagenních elementů v naší pokožce se neustále mění, a to především vlivem stáří a také množství podkožního tuku.

Ošetření Endolift podporuje rozklad tukových polštářků v podkoží a zároveň stimuluje tvorbu nové elastické pokožky. Metoda Endolift je vhodná pro ošetření různých partií vašeho těla. Na naší klinice používáme tento laserový zákrok především pro ošetření:

  • očního okolí a víček,
  • tváří, čelistní linie a okolí úst,
  • podbradku a dvojité brady,
  • břišní oblasti a boků
  • nebo stehen a kolen.

V čem spočívá metoda Endolift?

Endolift je minimálně invazivní zákrok, který využívá sterilní optická vlákna. Vlákna jsou zavedena do hypodermis (podkoží), ve které pomocí tepelné energie vytvářejí mikrotermální zóny. V těchto zónách dochází k zahájení resorpci tuku. Pokud by účinky metody Endolift skončily odstraněním tuku, zůstala by kůže po zákroku nadále povislá, slabá a bez napětí.

Teplo v podkoží stimuluje novotvorbu kolagenních vláken, díky čemuž dochází k obnovení pevnosti a elasticity kůže. Na přetvarované podkoží tím pádem přilne vrstva revitalizované pokožky bez předchozích nedostatků. Díky podpoře přirozených metabolických pochodů docílíte vypnutí vaší pokožky bez zbytečného zatížení organismu.

Endolift redukuje povislou kůži a nahromaděný tuk

Bezbolestná revitalizace pokožky

Tloušťka zaváděných vláken se pohybuje v rozmezí od 200 do 1000 mikronů, díky čemuž je zákrok minimálně invazivní. V případě potřeby je možné podat před zákrokem zmiňované lokálně působící povrchové anestetikum. Vyšetřované místo může být také ochlazeno pro co nejrychlejší zotavení.

Jak probíhá Endolift?

Endolift začíná vyznačením oblastí určených k ošetření a drah vedení optického vlákna. V případě potřeby je následně do těchto míst aplikováno povrchové anestetikum. Vlastní vyšetření probíhá zaváděním jednorázového vlákna do požadovaných oblastí. Vyšetření je zpravidla ukončeno krátkou masáží ošetřených částí, během které lékař či lékařka hledá hmatné rezistence či otoky.

Před zákrokem jsou jasně zvýrazněny hranice ošetřovaného místa
Před zákrokem jsou jasně zvýrazněny hranice ošetřovaného místa
Výjimkou nejsou ani zákroky v abdominální krajině
Výjimkou nejsou ani zákroky v abdominální krajině

Zákrok probíhá ambulantně a vzhledem k jeho minimální zátěži vůči organismu vyžaduje pouze minimální rekonvalescenci. Vzhledem k tomu, že se jedná o nechirurgické řešení, jsou eliminovány všechny nežádoucí účinky chirurgických výkonů. Již během několika hodin od ošetření můžete provádět vaše běžné aktivity. Výsledky metody Endolift mohou být patrné ihned po zákroku a novotvorba kolagenu přetrvává po dobu několika měsíců.

Co se děje po zákroku?

Režimová opatření a omezení jsou po zákroku Endolift minimální. V některých případech může dojít k lokálnímu zarudnutí ošetřovaných oblastí, mírným otokům, pnutí či znecitlivění dané oblasti. Nejde však o závažné komplikace, které by nebylo možné vyřešit klidovým režimem. Po zákroku byste se měli alespoň na dobu tří týdnů vyhnout pobytu v sauně a soláriu. Vhodná nemusí být ani relaxační masáž, jelikož je pro pokožku mechanickým stresem.

Lifting krku – cena a výsledky zákroku vás mohou překvapit

Stejně jako v ostatních odvětvích medicíny, také v případě jejího estetického zaměření klademe čím dál větší důraz na minimální invazivitu našich zákroků. Právě díky tomu vám můžeme nabídnout metody, které nejen že přinášejí své ověřené výsledky za velmi krátkou dobu, ale zároveň vám umožní zbavit se vašich problémů dlouhodobě. Neinvazivní lifting krku vám tak za rozumnou cenu stimuluje tvorbu kolagenu a odstraní tuk bez chirurgických řezů.

Nejčastější dotazy a odpovědi

Jak dlouho trvá Endolift?

Délka zákroku je závislá na ošetřované oblasti. Například vlastní ošetření obličeje trvá bez přípravy 60 až 90 minut. S předzákrokovou přípravou se může doba prodloužit na dvě hodiny.

Je Endolift bolestivý?

Metoda patří do kategorie neinvazivních nechirurgických zákroků. Vaše ošetřované oblasti předem povrchově znecitlivíme, díky čemuž nebudete během zákroku cítit žádnou bolest.

Jaké jsou vedlejší účinky zákroku Endolift?

Po zákroku se může na vaší pokožce objevit zarudnutí, mírný otok a modřiny. Místy se může vyskytnout pnutí či lokální znecitlivění.

CENÍK

Konzultace500Kč
Tváře22.600Kč
Podbradek22.600Kč
Krk22.600Kč
Podbradek + Krk34.900Kč
Obličej + Podbradek34.900Kč
Břicho dolní část34.900Kč
Břicho horní část25.000-34.900Kč
Ostatní lokality dle rozsahu28.000-43.000Kč

Máte zájem? Chcete se objednat nebo se na cokoli zeptat?​

Kontaktujte nás!

LKC Bruntál

MUDr. Lenka Klechová

Nádražní 27,  Bruntál

Žižkova 7, Krnov

Vyplněním požadovaných údajů a následným kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ souhlasíte se zpracováním vámi zadaných osobních údajů společností Laserové a kožní centrum, s.r.o. Zavazujeme se, že vámi zadané osobní údaje zpracováváme pouze pro účely zpětného kontaktování pomocí zadaného emailu nebo tel. čísla a to striktně dle normy GDPR. Nikdy je neposkytneme třetím stranám ani jinak nezneužijeme. Vámi poskytnuté osobní údaje nebudou nikde dlouhodobě evidovány nebo použity k marketingovým účelům. Pokud máte podezření na zneužití, neváhejte se na nás obrátit.