Karbonová maska – Hollywoodská metoda

Karbonová maska

Lutronic SPECTRA XT

Multifunkční laser Spectra XT patří k nejúčinnější technologii, která je momentálně na trhu.


Díky tomuto přístroji můžete:

  • řešit různé nedokonalosti pleti
  • rychle a efektivně pomůže s léčbou akné a problematické pleti
  • vyhladit jizvičky po akne a rozšířené póry
  • vyhladít vrásky
  • odstranít růžovku
  • odstranít pigmentaci nedo různobarevné tetování
  • prosvětlit melasma (tmavé zbarvení kůže), hyperpigmentaci ( zesvětlení)
  • hloubkově vyčistit pleť
  • podstoupit laserový peeling
  • omladit a hydratovat pleť

Spectra XT nám dovoluje pracovat v různých vlnových délkách laserového paprsku a tudíž i v různé hloubce vaší pokožky. Dokáže  cíleně zasáhnout pigment a naprosto bezpečně, šetrně a bez rizika vzniku jizev. Laserovou energii lze také použít na jakýkoliv fototyp pleti.Laserová karbonová maska neboli Spectra Peel se doporučuje k ošetření problematické pleti a hloubkovému peelingu. Provádí se  pomocí laseru Spectra XT, se kterým dosahujeme vynikajících výsledků. Mastná a problematická pleť bude vyčištěna do hloubky a rozšířené póry se zatáhnou. Díky skvělým účinkům přístroje Spectra XT můžete takto řešit i akutní akné, růžovku nebo omlazení pleti.

Jak probíhá revitalizační ošetření

Laserový peeling Spectra Peel je šetrná metoda s okamžitým výsledkem. Na obličej se  nejprve aplikuje karbonová maska na 10min., která se následně zapracuje do pokožky pomocí tepla a poté se odstraní laserovým paprskem. Můžete pociťovat mírné brnění nebo teplo. Využívá se přitom kombinace dlouhovlnných a ultrakrátkých pulsů laseru, díky kterým se dokonale vyčistí pleť do hloubky. Celé ošetření trvá cca 30min. Efekt peelingu je dlouhodobý.

Po ošetření  se doporučuje min. 2 týdny používání krémů s SPF 50. Doporučuje se  absolvovat sérii min. 3 ošetření s rozestupem cca 2 týdny při zaměření na akné a cca  3 – 4 týdny při zacílení na redukci vrásek.

Ceník

1 aplikace1.500Kč
LED s vitamínem100Kč
Ošetření hyperpigmentace , akné 1.100Kč

Máte zájem? Chcete se objednat nebo se na cokoli zeptat?​

Kontaktujte nás!

LKC Bruntál

MUDr. Lenka Klechová

Nádražní 27,  Bruntál

Žižkova 7, Krnov

Vyplněním požadovaných údajů a následným kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ souhlasíte se zpracováním vámi zadaných osobních údajů společností Laserové a kožní centrum, s.r.o. Zavazujeme se, že vámi zadané osobní údaje zpracováváme pouze pro účely zpětného kontaktování pomocí zadaného emailu nebo tel. čísla a to striktně dle normy GDPR. Nikdy je neposkytneme třetím stranám ani jinak nezneužijeme. Vámi poskytnuté osobní údaje nebudou nikde dlouhodobě evidovány nebo použity k marketingovým účelům. Pokud máte podezření na zneužití, neváhejte se na nás obrátit.