Odstranění tetování

Bezpečné a efektivní odstranění tetování. Absorpce vysokovýkonných nanosekundových laserových pulsů v kůži rozbíjí tetovací pigment na velmi malé častice, které jsou lépe a rychleji vstřebávány imunitním systémem. Takto můžeme odstranit všechny typy barevného nebo jen černého tetování. A to celoročně u všech fototypů pleti.

– Před zákrokem se provádí lokálni znecitlivění.

– Při ošetření je pociťován mírně palčivý pocit.

– Rekonvalescence je individuální

Obvykle je potřeba více ošetření (5 a více) asi v rozestupu 6 až 8 týdnů. Bezprostředně po ošetření laserem je nutné vyvarovat se intenzivnímu slunečnímu záření a používání krémů s vysokým ochranným faktorem.

Cena od 1.000 Kč za jedno ošetření. Záleží na rozsahu ošetřované plochy.

Máte zájem? Chcete se objednat nebo se na cokoli zeptat?​

Kontaktujte nás!

LKC Bruntál

MUDr. Lenka Klechová

Nádražní 27,  Bruntál

Žižkova 7, Krnov

Vyplněním požadovaných údajů a následným kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ souhlasíte se zpracováním vámi zadaných osobních údajů společností Laserové a kožní centrum, s.r.o. Zavazujeme se, že vámi zadané osobní údaje zpracováváme pouze pro účely zpětného kontaktování pomocí zadaného emailu nebo tel. čísla a to striktně dle normy GDPR. Nikdy je neposkytneme třetím stranám ani jinak nezneužijeme. Vámi poskytnuté osobní údaje nebudou nikde dlouhodobě evidovány nebo použity k marketingovým účelům. Pokud máte podezření na zneužití, neváhejte se na nás obrátit.