Odstranění kožních výrůstků, znamének

Odstranění pigmentových znamének

Při rozhodování zda nechtěné znaménko odstranit, máte dvě možnosti. Některá znaménka lze bez problému odstranit  operačním CO2 laserem. Takový zákrok má velké množství výhod, což jsou předevší rychlost zákroku a mimimální doba rekonvalescence. Po takovém zákroku můžete bez problému odejít do práce, neboť nebudete mít žádné bolesti či komplikace.

Nejdůležitější věcí při odstraňování znaménka laserem je, aby jej nejdříve prohlédl lékař specialista, tedy dermatovenerolog.

Ne všechna znaménka lze odstranit laserem. Některá musí být vyříznuta a poslána k odbornému posouzení, zda je vše v pořádku či není. Velmi důležitou roli hraje v těchto případech čas!

Odstranění kožních výrůstků

Kožní výrůstky se odstraňují elektrokauterem je to  operační přístroj umožňující ničit tkáně teplem vznikajícím působením vysokofrekvenčního proudu. Pomocí elektrických pulzů slouží k odstraňování patologických výrůstků na kůži (např. dermatofibromy). Elektrokauter se dá použít místo skalpelu a zároveň staví krvácení

Máte zájem? Chcete se objednat nebo se na cokoli zeptat?​

Kontaktujte nás!

LKC Bruntál

MUDr. Lenka Klechová

Nádražní 27,  Bruntál

Žižkova 7, Krnov

Vyplněním požadovaných údajů a následným kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ souhlasíte se zpracováním vámi zadaných osobních údajů společností Laserové a kožní centrum, s.r.o. Zavazujeme se, že vámi zadané osobní údaje zpracováváme pouze pro účely zpětného kontaktování pomocí zadaného emailu nebo tel. čísla a to striktně dle normy GDPR. Nikdy je neposkytneme třetím stranám ani jinak nezneužijeme. Vámi poskytnuté osobní údaje nebudou nikde dlouhodobě evidovány nebo použity k marketingovým účelům. Pokud máte podezření na zneužití, neváhejte se na nás obrátit.