Renophase povrchový chemický peeling

Nabízíme vám novinku od firmy Renophase. Peeling , který je možno provádět i v letních měsících pro citlivou až normální pokožku.Biopeel 60*
Peeling je určen pro zralou pleť s výskytem vrásek, jizvičky po akné a strie. Je to vyhlazující , rekonstrukční a zhutňující peeling, který obsahuje kys. glykolovou, která zrychluje a reguluje buněčnou obnovu. Stimuluje buněčný metabolismus.

1 ošeření    840 – 1.200Kč


Glowpeel
Peeling pro zhrubělou, ochablou pleť se ztrátou jasu s jemnými vrásky. Je to peeling rozjasňující, revitalizující a vyhlazující. Obsahuje kys. glykolovou a kys. mléčnou, které zrychlují a regulují buněčnou obnovu. Hydratuje a rozjasňuje tón pleti.

1 ošetření  840 – 1.200Kč

Masque H+

Peeling pro pleť se ztrátou elasticity, objemu a struktury. S výskytem vrásek. Peeling vyhlazuje a dodává jas. Obsahuje kys. glykolovou genistein, která obnovuje texturu, reguluje nadbytek kožního mazu a revitalizuje.

1 ošetření   840 – 1.200Kč

Mandelique 40

Peeling na mastnou pokožku s nedostatky. Na pokožku s pigmentovými skvrnami, mdlým tónem a nesjednoceným tónem. Peeling rozjasňuje, vyhlazuje a reguluje produkci mazu. Melano-korektor. Obsahuje kys. mandlovou, která stimujuje buněčnou obnovu a zjemňuje zrohovatělou vnější vrstvu pleti. Má antipigmentařní a baktericidní funkci.

1 ošetření   840 – 1.200Kč

Sérum detox
Peeling pro všechny typy pleti se známkou stárnutí. Intenzivní, regenerační a detoxikační sérum. Obsahuje oligopeptidy a kys. hyaluronovou. Aktivují transformační cyklus toxinů, urychluje látkovou výměnu.

1 ošetření   840 – 1.200Kč

Máte zájem? Chcete se objednat nebo se na cokoli zeptat?​

Kontaktujte nás!

LKC Bruntál

MUDr. Lenka Klechová

Nádražní 27,  Bruntál

Žižkova 7, Krnov

Vyplněním požadovaných údajů a následným kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ souhlasíte se zpracováním vámi zadaných osobních údajů společností Laserové a kožní centrum, s.r.o. Zavazujeme se, že vámi zadané osobní údaje zpracováváme pouze pro účely zpětného kontaktování pomocí zadaného emailu nebo tel. čísla a to striktně dle normy GDPR. Nikdy je neposkytneme třetím stranám ani jinak nezneužijeme. Vámi poskytnuté osobní údaje nebudou nikde dlouhodobě evidovány nebo použity k marketingovým účelům. Pokud máte podezření na zneužití, neváhejte se na nás obrátit.