PŘEDSTAVUJEME NOVINKU V NABÍDCE – Léčba inkontinence a stimulace pánevního dna

  • Aktuality
  • PŘEDSTAVUJEME NOVINKU V NABÍDCE – Léčba inkontinence a stimulace pánevního dna

Přelomová neinvazivní léčba inkontinence a stimulace celého pánevního dna.

BTL EMSELLA™ využívá technologii vysokovýkonného fokusovaného elektromagnetického pole (HIFEM) ke stimulaci hlubokých svalů pánevního dna a obnovení neuromuskulární kontroly.

BTL Emsella

Neinvazivní léčba inkontinence
a stimulace celého pánevního dna.

BTL EMSELLA využívá technologii vysokovýkonného fokusovaného elektromagnetického pole (HIFEM) ke stimulaci hlubokých svalů pánevního dna a obnovení neuromuskulární kontroly.

Klíčem k účinnosti je fokusace elektromagnetické energie, hloubka průniku a stimulace celého pánevního dna. Během jediné terapie BTL Emsella  dochází k tisícům supramaximálních kontrakcí svalů pánevního dna, což je extrémně důležité v reedukaci svalů u inkontinentních pacientů.

Přístroj BTL Emsella

  • 95 % míra spokojenosti
  • 75 % snížení počtu hygienických pomůcek
  • Terapie probíhá v běžném oblečení
  • Vhodná pro všechny věkové skupiny

Emsella je skvělou volbou pro ženy jakéhokoli věku, které hledají řešení problému s únikem moči a chtějí zlepšit kvalitu svého života.

Typické ošetření trvá 30 minut a většinou je nutné absolvovat 6 ošetření 2x týdně.

Během ošetření budete pociťovat jemné brnění a kontrakce svalů pánevního dna. Můžete se ihned vrátit k běžným denním činnostem.

Zlepšení můžete pozorovat i po jediném ošetření. Výsledky se typicky zlepšují ještě v průběhu několika týdnů.

CENA

1 ošetření1.990Kč
AKČNÍ NABÍDKA
5+1 OŠETŘENÍ ZDARMA10.000kČ

Máte zájem? Chcete se objednat nebo se na cokoli zeptat?​

Kontaktujte nás!

LKC Bruntál

MUDr. Lenka Klechová

Nádražní 27,  Bruntál

Žižkova 7, Krnov

Vyplněním požadovaných údajů a následným kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ souhlasíte se zpracováním vámi zadaných osobních údajů společností Laserové a kožní centrum, s.r.o. Zavazujeme se, že vámi zadané osobní údaje zpracováváme pouze pro účely zpětného kontaktování pomocí zadaného emailu nebo tel. čísla a to striktně dle normy GDPR. Nikdy je neposkytneme třetím stranám ani jinak nezneužijeme. Vámi poskytnuté osobní údaje nebudou nikde dlouhodobě evidovány nebo použity k marketingovým účelům. Pokud máte podezření na zneužití, neváhejte se na nás obrátit.