Injekční mezoterapie Revofil aquashine

Revofil Aquashine obsahuje pečlivě vybrané účinné složky, které se přirozeně vyskytují v pokožce. O dokonalou hydrataci se také stará obsažená 1,5% kyselina hyaluronová. Komplex těchto látek revitalizuje a hydratuje pokožku, stahuje rozšířené póry, redukuje vrásky a zlepšuje elasticitu pokožky. Redukuje již vzniklou hyperpigmentaci, zpomaluje syntézu melaninu a zároveň působí preventivně proti vzniku melaninu.
 

Aplikace
Mezoterapie je minimálně invazivní postup, při kterém se speciální roztoky aplikují injekčními postupy do povrchové  až střední vrstvy pokožky.  Mezoterapie je metoda, která se v estetické dermatologii používá k revitalizaci pokožky tváře, krku, dekoltu, hřbetu rukou a oblasti pokožky hlavy.

Možné nežádoucí účinky
Bezprostředně po ošetření je možný výskyt zarudnutí, otok ustupující během 2 až 4 dní, ojediněle se může vytvořit hematom, ohraničené zánětlivé ložisko či alergie.
 

Cena zákroku 5.500Kč

Máte zájem? Chcete se objednat nebo se na cokoli zeptat?​

Kontaktujte nás!

LKC Bruntál

MUDr. Lenka Klechová

Nádražní 27,  Bruntál

Žižkova 7, Krnov

Vyplněním požadovaných údajů a následným kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ souhlasíte se zpracováním vámi zadaných osobních údajů společností Laserové a kožní centrum, s.r.o. Zavazujeme se, že vámi zadané osobní údaje zpracováváme pouze pro účely zpětného kontaktování pomocí zadaného emailu nebo tel. čísla a to striktně dle normy GDPR. Nikdy je neposkytneme třetím stranám ani jinak nezneužijeme. Vámi poskytnuté osobní údaje nebudou nikde dlouhodobě evidovány nebo použity k marketingovým účelům. Pokud máte podezření na zneužití, neváhejte se na nás obrátit.