Mikrojehličkování mezoterapie (Micro needling)

Mikrojehličkování vyvolává syntézu kolagenu prostřednictvím fibroblastů a zachovává při tom celistvost nejvrchnějších vrstev epidermis.

Mikrojehličkování vede k výborným výsledkům v rejuvenaci pokožky, léčbě jizev, rozacey a strií. Je to nejnovější technika, která napomáhá obnovit zdravý a mladistvý vzhled kůže v krátkém čase. Tato metoda je vhodná pro všechny typy pleti a může být použita i léčbu křehké pokožky v okolí očí i krku. Bylo prokázáno, že mikrojehličkování spouští tvorbu kolagenu a kaskádu hojení bez rizika tvorby hyperpigmentací.

Mikrojehličkování je neablativní léčebná metoda, která je aktivní na povrchu pokožky, bez toho, že by porušila jiné struktury (kapiláry, nervy).

Při microneedlingu se používá nástroj se sterilním jehlovým aplikátorem, který vytvoří tisíce kolmých mikrovpichů v pokožce. Pokožka jimi do velké hloubky absorbuje vyživující a omlazující látky. Vpichy se samy rychle uzavírají. Díky aplikaci prostřednictvím těchto mikrokanálků je ošetření pleti mnohem účinnější.

Optimální složení sér se postará o viditelný účinek a omlazení vaší pleti. Při ošetření používáme pečlivě vybraná séra prvotřídní kvality, která obsahují výživné látky napomáhající v boji proti stárnutí pokožky.

Ošetření metodou microneedling probíhá v lokální anestezii, je prakticky bezbolestné a trvá přibližně 30 minut. Obvykle se provádí během 3 sezení po 3 až 4 týdnech a je možné jej kombinovat s aplikací výplňových materiálů.

Ceník

Cena dle ošetřené plochy.

Obličej1.100-2.750 Kč
Krk1.650-2.200 Kč
Hrudník2.750-3.850 Kč
Hřbety rukou1.860-2.750 Kč
Jizvy, strie220-1.100 Kč

Máte zájem? Chcete se objednat nebo se na cokoli zeptat?​

Kontaktujte nás!

LKC Bruntál

MUDr. Lenka Klechová

Nádražní 27,  Bruntál

Žižkova 7, Krnov

Vyplněním požadovaných údajů a následným kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ souhlasíte se zpracováním vámi zadaných osobních údajů společností Laserové a kožní centrum, s.r.o. Zavazujeme se, že vámi zadané osobní údaje zpracováváme pouze pro účely zpětného kontaktování pomocí zadaného emailu nebo tel. čísla a to striktně dle normy GDPR. Nikdy je neposkytneme třetím stranám ani jinak nezneužijeme. Vámi poskytnuté osobní údaje nebudou nikde dlouhodobě evidovány nebo použity k marketingovým účelům. Pokud máte podezření na zneužití, neváhejte se na nás obrátit.