Plazmoterapie

Plazmoterapie využívá k omlazení pokožky vlastní krevní plazmu. Získává se z krve a i přes své složení (tvoří ji z 91% voda) je bohatá na růstové faktory a proteiny, což jsou základní stavební látkou lidského těla urychlující proces hojení a regenarace pleti přirozenou cestou.

Drákulová metoda probíhá odebráním čtyř mililitrů krve, z které po pěti minutách odstřeďování získáme 2,2 mililitru plazmy. Tu pak smícháme s aktivátorem, který je schopný uvolnit růstové faktory  z krevních destiček a stimulovat jejich aktivitu. Po této časově krátké úpravě se koncentrát píchne do vybrané partie. Před provedením Plazmoterapie se ke zmírnění citlivosti kůže aplikuje lokální anestetikum

Už po jedné aplikaci plazmy bohaté na krevní destičky pozorujeme projasnění a vyhlazení pleti. procedura trvá maximálně třicet minut a nastartuje regenerační procesy, které nás omladí až na osm měsíců. V této době ktevní plazma pokožku hydratuje a působí tvorbu nových kožních buněk. Urychluje také proces hojení po různých zákrocích.

CO UMÍ DRÁKULA

  • oživí a regeneruje buňky
  • vyhladí vrásky a podpoří produkci nového kolagenu
  • regeneruje unavenou a povadlou pleť

Ceník                                                                                                      

1 ošetření5.500 Kč

Máte zájem? Chcete se objednat nebo se na cokoli zeptat?​

Kontaktujte nás!

LKC Bruntál

MUDr. Lenka Klechová

Nádražní 27,  Bruntál

Žižkova 7, Krnov

Vyplněním požadovaných údajů a následným kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ souhlasíte se zpracováním vámi zadaných osobních údajů společností Laserové a kožní centrum, s.r.o. Zavazujeme se, že vámi zadané osobní údaje zpracováváme pouze pro účely zpětného kontaktování pomocí zadaného emailu nebo tel. čísla a to striktně dle normy GDPR. Nikdy je neposkytneme třetím stranám ani jinak nezneužijeme. Vámi poskytnuté osobní údaje nebudou nikde dlouhodobě evidovány nebo použity k marketingovým účelům. Pokud máte podezření na zneužití, neváhejte se na nás obrátit.