Speciální kosmetické bandáže

Tuky se u žen nejvíce ukládají v oblasti stehen, hýždí a břicha. Bandáže se tedy přikládají na tyto problémové partie. Jsou to speciální bandáže napuštěné aktivními roztoky, které podporují hubnutí. Dokážou totiž způsobit spalování tuků uložených v těle.
Bandáže představují hygienický, jednoduchý, cenově dostupný a přitom velmi účinný způsob ošetření. Velmi efektivně řeší problémy jako je edémová a fibrózní celulitida, otoky, lokálně nahromaděný tuk, zadržování tekutin, dehydrovaná či ochablá pokožka.

Nabízíme tyto druhy bandáží:

Bandáže SLIM-CEL

  • má zeštíhlující účinek, stimuluje mechanismy spalování triglycerinů. Vhodné i v případě křečových žil a narušených kapilár.
  • aktivní látky: kofein-optimální látka v boji proti celulitidě,detoxikuje a zvyšuje metabolickou činnost.

Bandáže CEL-TERM

  • lokálně zvyšuje teplotu a rozšiřuje kapiláry
  • aktivní látky: kofein-optimální látka v boji proti celulitidě

Bandáže AQUA DRAIN

  • drenážní kosmetické ošetření se solemi z mrtvého moře účinně působí proti zadržování tekutin.Tkáně získají tonus a jednotlivý vzhled. Přináší potřebné minerály navrací pokožce jas a vitalitu.
  • aktivní látky:soli z mrtvého moře-bohaté na vápník,draslík,jod, hořčík a brom.Podporují drenáž, brání pokožce zadržování tekutin

CENÍK

1 bandáž400 Kč

Máte zájem? Chcete se objednat nebo se na cokoli zeptat?​

Kontaktujte nás!

LKC Bruntál

MUDr. Lenka Klechová

Nádražní 27,  Bruntál

Žižkova 7, Krnov

Vyplněním požadovaných údajů a následným kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ souhlasíte se zpracováním vámi zadaných osobních údajů společností Laserové a kožní centrum, s.r.o. Zavazujeme se, že vámi zadané osobní údaje zpracováváme pouze pro účely zpětného kontaktování pomocí zadaného emailu nebo tel. čísla a to striktně dle normy GDPR. Nikdy je neposkytneme třetím stranám ani jinak nezneužijeme. Vámi poskytnuté osobní údaje nebudou nikde dlouhodobě evidovány nebo použity k marketingovým účelům. Pokud máte podezření na zneužití, neváhejte se na nás obrátit.